O nas – czyli skąd się wzięło Campingowo?

O nas – czyli skąd się wzięło Campingowo?

Artur – harcerz i „pomysłowy Dobromir” w jednym 🙂 Z nim żaden wyjazd niestraszny, bo ogarnia sprawy campingowe, samochodowe, sprzętowe. Naprawi wszystko 🙂 Prócz licznych zalet jeszcze gra na gitarze i nieźle śpiewa 🙂

Magda – planuje i przygotowuje kolejne wyjazdy, a potem -” nakręca” pozytywnie na nie całą rodzinę 🙂 Ledwie wróci z jednej wyprawy, już planuje następną 🙂 Na co dzień nauczyciel wychowania fizycznego i instruktor Jogi, Pilates i różnych form fitness – lubi sprawdzać się na różnych górskich szlakach.

Skąd się wzięło Campingowo? – Z miłości do wolnego i swobodnego podróżowania oraz dzielenia się pięknymi miejscami z innymi 🙂

Sami przygotowujemy i przeprowadzamy nasze wyjazdy, bo to daje nam najwięcej radości. Podróżując w ten sposób zawsze możemy zatrzymać się w miejscu, które nam się spodobało. Wyjeżdżając z domu  wybieramy noclegi na świeżym powietrzu, w kontakcie z naturą, bo tak lubimy najbardziej 🙂 Podróżujemy z namiotem, przyczepką namiotową oraz z kamperem, którego nazwaliśmy „Kampusiem”.

Campingowo – to nie tylko nasz sposób odpoczywania, ale i poznawania świata. Wybierając nocleg na campingu w ciekawej okolicy mamy możliwość zwiedzania fantastycznych miejsc. Oboje jesteśmy amatorami podróży, wypraw małych i dużych.  Lubimy poznawać nowych ciekawych ludzi, nowe miejsca.

Odpoczywamy aktywnie, sporo zwiedzamy, tak więc postaramy się przybliżyć Wam warte uwagi miejsca oraz campingi w Polsce i za granicą, opowiemy, co w okolicy warto zobaczyć, podpowiemy też co warto z sobą zabrać na campingowy urlop. Spróbujemy także pokazać w prosty sposób jak poradzić sobie w sytuacjach gdy trzeba coś naprawić lub po prostu zrobić potrzebny sprzęt campingowy.

Jeśli macie ochotę podróżować w ten sposób i macie pytania, chętnie – w miarę możliwości na nie odpowiemy. Jeśli będziecie chcieli podzielić się z nami Waszymi relacjami i wrażeniami z odwiedzonych przez Was campingów, miejsc godnych uwagi –  będzie nam miło :).

Kto wie, może kiedyś zorganizujemy wspólną wyprawę?

Jesteśmy też otwarci na różne formy współpracy w dziedzinie turystyki i szeroko pojętego karawaningu.

Witajcie zatem na naszym blogu 🙂  Magda i Artur.

8 Replies to “O nas – czyli skąd się wzięło Campingowo?”

 1. Witam, jestem pod wrażeniem z jaką łatwością udaje się Wam realizować swoje podróże.
  Bardzo spodobał mi się blog. W tym roku wybieramy się ze znajomymi do Włoch, chętnie skorzystamy z Państwa doświadczenia i sugestii w kwestii wyboru kempingu. Mamy dzieciaki w wieku 6 lat i chcemy pojechać na 10 dni w 2-giej połowie czerwca. Będę wdzięczny za jakiś kontakt z Państwem. Paweł z Lublina

  1. Witamy serdecznie na naszym blogu 🙂 Bardzo się ciesze, gdy informacje, które zamieszczamy mogą się przydać do zaplanowania i zrealizowania udanych wakacji przez inne rodziny . Chętnie odpowiem na pytania jakie Wam się nasuną w związku z Waszym wyjazdem. Czy macie już jakiś upatrzony camping? Opisane przez nas i sprawdzone campingi mają dostęp bezpośredni do plaży, świetne baseny i animacje dla dzieci, boiska sportowe- tak więc nie ma mowy o nudzie. Pomyślcie, czy wolicie kameralny, niewielki camping, średniej wielkości gdzie na piechotę wszystko ogarniecie bez problemów czy bardzo duży camping, wtedy coś doradzimy 🙂 Możemy komunikować się tutaj lub- jeśli wolisz Pawle – za pomocą poczty: magdapawlowicz69@wp.pl Pozdrawiam, Magda.

 2. fajnie widzieć, że są inni młodzi ludzie, pasjonaci podroży ceniący wolność i niezależność 😉
  podział obowiązków mamy podobny, ale u nas dochodzi jeszcze dwulatek, który przejął rolę pozytywnego nakręcania wszystkich wyjazdów 😉
  zapraszamy również na naszego bloga, może uda się kiedyś spotkać w podróży 🙂

 3. Wita.
  Do Artura małe pytanie. Jesteś harcerzem a czy z tej racji jeździcie na obozy harcerskie? jeśli tak to gdzie? Może macie jakieś doświadczenia w tej sprawie?
  Jeśli podpowiedź była by dłuższa to może na pocztę a jeśli kilka słów to może tu.
  Pozdrawiam serdecznie.

  1. Ja na obozy nie jeżdżę już od dawna, ale można się skontaktować z hm. Dariuszem Zajączkowskim ps. Mors i od niego dowiedzieć się o obozach chorągwi zielonogórskiej. Mors jest w Radzie instruktorskiej. Pozdrawiam, Artur.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *