Camping Garden Paradiso

Camping Garden Paradiso to pierwszy camping we Włoszech, który odwiedziliśmy, więc mamy do niego sentyment :) Po trudach pierwszej do Włoch wakacyjnej podróży jawił nam się jako prawdziwy raj na ziemi :)

Położony w północnych Włoszech nad Adriatykiem, piękny czterogwiazdkowy kompleks z zestawem 3 basenów (również z podgrzewaną wodą) i plażą przylegająca do campingu robi bardzo dobre wrażenie. Znajdziecie tu boiska sportowe, place zabaw dla dzieci, stoły do tenisa stołowego i animacje na wysokim poziomie. Bezpośrednia  bliskość plaży i morza jest następnym atutem. Garden Paradiso leży ok. 8 km od Lido di Jesolo, niewiele dalej jest do Punta Sabbioni, skąd odchodzą promy do Wenecji. Możecie też odwiedzić wyspy Murano, Burano i Torcello.  W Jesolo znajdziecie świetny Park wodny –  Aqualandię, do której goście campingu Garden Paradiso mają specjalne zniżki. Sprawdziliśmy – polecamy :)

Adres campingu  : Via Baracca 55 Cavallino Treporti Wenecja Euganejska.

fra Canon 736

fra Canon 961

fra Canon 115

fra Canon 963

fra Canon 959

IMG_1296

fra Canon 117

fra Canon 1210

Podobała nam się centralna część campingu Garden Paradiso ze sklepikami, orzeźwiającymi fontannami, ławeczkami, restauracją, barem i lodziarnią.

IMG_1303fra Canon 004

Nasza młodsza córka świetnie bawiła się na placach zabaw.

fra Canon 956

fra Canon 109

fra Canon 900

Wyjście na plażę  bezpośrednio z campingu.

fra Canon 033

fra Canon 875

fra Canon 036

Lody na plaży :)

fra Canon 037

Nasz aktywny czas na plaży:

fra Canon 811

Poniżej część campingu dla przyczep i namiotów.

fra Canon 953

Tak wyglądało zakwaterowanie z firmy Eurocamp w 2010 roku

fra Canon 1221

Kuchnia z jadalnią

fra Canon 1224

Mały pokoik z 3 łóżkami.

fra Canon 1226

Sypialnia

fra Canon 1228

Camping Garden Paradiso dysponuje też swoimi domkami. Te na zdjęciu poniżej robiły najlepsze wrażenie.

fra Canon 1203

Część sanitarna na wysokim poziomie. Łazienki i toalety nowoczesne i czyste. Camping zrobił na nas bardzo dobre wrażenie. Chętnie wrócimy jeszcze kiedyś na Garden Paradiso  :) Camping Garden Paradiso bardzo nam się spodobał. Urzekło wyjście na plażę bezpośrednio z campingu, świetne baseny, mnóstwo zieleni.

Nasz pomysł na te wakacje polegał na tym, że pierwsza część urlopu to odpoczynek na campingu Garden Paradiso + zwiedzanie okolicy Wenecja +wyspy wcześniej wspomniane, druga część – to chorwacki półwysep Istria. W ten sposób podczas jednego urlopu zobaczyliśmy zróżnicowane krajobrazy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *