Camping Portowy w Mrzeżynie.

Camping Portowy w Mrzeżynie odwiedziliśmy podczas majówki w 2024 roku. Znajdziecie go tuż przy wjeździe do Mrzeżyna od strony Trzebiatowa drogą 109.

Już od drogi camping robi dobre wrażenie. Tuż przy wjeździe znajdziecie recepcję. W obszernym budynku zlokalizowano nie tylko recepcję, ale i przestronną przestrzeń dzienną. Obok pod dachem znajdują się stoliki i krzesła, które sąsiadują z przestrzenią kuchenną.

Kuchnia na tym campingu jest dobrze pomyślana. Jest tu sporo blatów zlewozmywaki i kuchenki elektryczne. Dzięki temu może tu przygotować potrawy kilka osób na raz . Znalazło się tu również miejsce na kilka stolików z krzesłami. To duży atut. Jestem przekonana, że docenią możliwość przygotowania i zjedzenia posiłku w takiej kuchni szczególnie Ci, którzy na camping przyjadą z namiotem . W razie deszczowej i chłodnej aury taka opcja przygotowania posiłku i zjedzenia pod dachem jest bezcenna :).

Na terenie campingu przygotowano również miejsce do mycia naczyń i pralki.

Tuż obok znajdziecie czyste, zadbane łazienki i sanitariaty. Woda ciepła w kranach jest do dyspozycji. Jeśli chodzi o kąpiel pod prysznicem 1 minuta kosztuje 1 zł.

Camping Portowy w Mrzeżynie.

Do dyspozycji gości na terenie campingu jest jeszcze boisko sportowe, świetlica , zadaszona wiata grillowa oraz drewniane stoły i ławki.

Część przejazdowa jest utwardzona kostką, natomiast stanowiska – parcele nie są oddzielone od siebie. My akurat wolimy oddzieloną przestrzeń między poszczególnymi miejscami na campingu, co gwarantuje minimum prywatności.

Camping Portowy w Mrzeżynie sąsiaduje z rzeką Regą. Tutaj na terenie campingu kończą się spływy kajakowe np. z Trzebiatowa.

ATrakcje w pobliżu

Z terenu campingu widać most na rzece Rega, za którym znajduje się Port w Mrzeżynie, zaś po jego dwóch stronach znajdziecie piękne plaże.

W pobliżu biegnie również szlak rowerowy prowadzący ze Świnoujścia na Hel czyli trasa rowerowa R10.

Poniżej widok na camping z mostu na rzece Rega. Widok po drugiej stronie to już port w Mrzeżynie.

W razie niepogody możecie skorzystać z krytego basenu w hotelu Zalewski. Pyszną rybę jedliśmy tuż obok campingu w Barze Portowym a pizzę w Marinero w Porcie. Polecamy.

Na koniec jeszcze piękne zdjęcie, które znajduje się w recepcji campingu.

Więcej informacji na temat campingu i cen znajdziecie poniżej https://hala.mrzezyno.pl/asp/camping-portowy,57,,1

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *