Camping Schweinmühle

Camping Schweinmühle to pierwszy niemiecki camping, jaki odwiedziliśmy. Pobyt na tym campingu nie był zaplanowany. Nie mieliśmy nawet wcześniej pojęcia o istnieniu tego miejsca. Tak się jednak złożyło, że na urlop w 2015 roku wyjechaliśmy z domu znacznie później niż zakładaliśmy. Dużo później :)  Tak więc, gdy wreszcie wyruszyliśmy, po kilku godzinach  w trasie zrozumieliśmy, że nie ma szans na dotarcie na zarezerwowany wcześniej w Austrii camping. Zaczynało się robić nieciekawie: coraz później,  coraz mocniej padający deszcz i nadciągająca burza zadecydowały, że zamiast jazdy nocnej , zaczęliśmy szukać miejsca na nocleg. W ten sposób na stacji benzynowej polecono nam to miejsce.   To był właśnie Camping Schweinmühle. Nie mieliśmy wcześniejszej rezerwacji i mimo, że było już bardzo późno w nocy, nie było żadnych problemów z zatrzymaniem się w tym miejscu. Mogliśmy się spokojnie rozłożyć i nazajutrz zgłosić do recepcji aby dokonać formalności. Rano okazało się, że to całkiem przyjemne miejsce i zapewne ma więcej do zaoferowania niż mogliśmy zobaczyć spędzając tu tylko jedną noc. Mamy więc dobre wspomnienia z tego miejsca i możemy Wam śmiało polecić ten camping.

IMG_2690

IMG_2689

IMG_2696

To widok z pola namiotowego na budynek recepcji.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nasza zabezpieczona dodatkowo przed deszczem przyczepka w wersji na jedna noc :)

Gdy przyjechaliśmy tu nocą, było rozstawionych kilka namiotów i przyczep. Rano większość już odjechała.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Po jednej stronie widać stacjonujące tu przyczepy i domki campingowe „bywalców”, po drugiej stronie dużo miejsca dla gości.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Część campingową od recepcji i sanitariatów oddziela ten malowniczy mostek.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na recepcji tablica informacyjna.

IMG_2691

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nasze poranne pakowanie :)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jeszcze chwila i jesteśmy gotowi do dalszej drogi.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

IMG_2699

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Przez to podwórze wyjeżdżamy z campingu,  dopiero przy wyjeździe widzimy, że jest tu również plac zabaw dla dzieci :) My zmierzamy już do Austrii – czeka nas ok 4,5 godz drogi. Zobaczcie sobie jeszcze stronę campingu  http://www.schweinmuehle.de/

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *