Canevaworld Resort – włoski Park Rozrywki

Canevaworld Resort znajduje się nad Jeziorem Garda we Włoszech  na jego południowo wschodnim brzegu między miejscowościami Peschiera del Garda i Lazise.  Zawiera dwa tematyczne parki rozrywki. W Canevaworld  atrakcje są  związane z wodą. Znajdziecie tu zjeżdżalnie o różnej wielkości, rwące rzeki,  które pokonacie na pontonach,  basen ze sztucznymi falami,  Statki pirackie i niewielkie zjeżdżalnie dla dzieci. Każdy znajdzie tu swoje ulubione atrakcje, na których spędzi wesoło czas.

Mapa Parku Movieland  http://www.canevaworld.it/mainsite/wp-content/uploads/2015/05/Mappa-Movieland-Park-2015.pdf

Tu znajdziecie film z atrakcjami :) http://www.canevaworld.it/portfolio-view/coral-bay/

Poniżej kilka zdjęć z oficjalnej strony Canevaworld.

Znajdujący się obok Movieland natomiast –  to świat filmu, studiów filmowych,  efektów specjalnych,  przedstawień pirotechnicznych z udziałem kaskaderów, symulatorów – słowem sporo -dobrej rozrywki. Podobało nam się Rambo show z kaskaderami, symulator łodzi podwodnej, dobrze bawiliśmy się na Akademii Policyjnej, gdzie ruchome siedzenia i efekty specjalne pozwoliły nam intensywniej przeżyć przygody bohaterów filmu.

Odwiedziliśmy to miejsce w 2011 roku i bawiliśmy się świetnie. Dzieci nam rosną, lat nam przybywa ale jakoś nie wyrastamy z chęci zabawy w takich miejscach. Cieszę, się, że jeszcze kilka fajnych Parków Rozrywki możemy zobaczyć, o każdym choć kilka słów postaram się napisać :)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *