Pole namiotowe w Pogorzelicy.

Świetne pole namiotowe znaleźliśmy w Pogorzelicy przy ul. Morskiej 1. Szukaliśmy czegoś w spokojnej okolicy, niedaleko morza i w lesie sosnowym i znaleźliśmy :)

Byliśmy sprawdziliśmy, polecamy :)  Jak wiecie odpoczywamy najlepiej na campingach, korzystając z różnego rodzaju sprzętu campingowego. Tak było i tym razem. Wybraliśmy się z przyczepką namiotową nad nasze piękne Morze Bałtyckie a a jednym z odwiedzonych przez nas miejsc w tym roku była Pogorzelica, gdzie zatrzymaliśmy się na Polu namiotowym przy ul Morskiej 1. Podobało nam się położenie  pola namiotowego. Doceniamy jego zalety:

  1. Blisko morza – ok 100 m z bardzo dogodnym dojściem, do pięknej, piaszczystej plaży,
  2. W lesie sosnowym,
  3. Niewielka odległość od sklepu i baru.
  4. Cisza, spokój, przyjazna atmosfera, fantastyczni ludzie.
  5. Nowe zaplecze sanitarne.

Nasza miejscówka – przyczepka już rozłożona :)

Teraz można odpocząć :)

 

Droga na plażę z pola namiotowego.

Przy drodze ciekawa tablica informacyjna przygotowana przez Nadleśnictwo Gryfice. Można się nieco dowiedzieć na temat ptasich śpiewów.

Oto i plaża. Łagodne wejście docenią wszyscy, którzy nie mogą lub nie chcą pokonać schodów, aby dostać się bliżej morza.

Spacerując wzdłuż morza widzieliśmy miejsca, gdzie dotarło niewiele osób.

Z daleka widzieliśmy mocno obleganą plażę w Niechorzu.

Wieczorem oglądaliśmy piękne zachody słońca.

Wieczory przy gitarze to jest to co lubimy najbardziej :) Gdy trafia się na polu namiotowym na takich sąsiadów – od razu jest weselej :) Zobaczcie i posłuchajcie

https://www.youtube.com/watch?v=EehE1oGE93Q

Artur i Andrzej

Pole funkcjonuje od 16 lat – można tu przyjechać z namiotem czy przyczepką campingową, można też wynająć domek campingowy. Za pobyt 2 osób z przyczepką, samochodem, przyłącze do prądu

płaciliśmy 60 zł /doba. Oto link do cennika http://www.polenamiotowepogorzelica.pl/cennik.html

Rozmawialiśmy z innymi gośćmi, którzy twierdzą, że wracają tu od wielu lat i wcale nas to nie dziwi. Nam też było tu bardzo dobrze.

Świeżo oddane do użytku sanitariaty są dodatkowym atutem  tego pola. Z przyjemnością tu wrócimy :)

W pobliżu pola namiotowego – również w Pogorzelicy – znajdziecie kompleks wypoczynkowy Sandra Spa, gdzie można skorzystać z pobytu na basenie z atrakcjami w postaci zjeżdżalni, jacuzzi z leczniczymi kąpielami itp. 1,5 godzinny pobyt 2 osoby kosztował nas 60 zł. Pogorzelica łączy się niemal z Niechorzem, gdzie czeka szereg atrakcji w postaci np. Latarni Morskiej, Muzeum Rybołówstwa, Parku Miniatur Latarni Morskich.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *