Camping Gamp

Camping Gamp znajdziecie we Włoszech zaledwie 54 km za przełęczą Brennero w stronę Bolzano tuż przy autostradzie A22.

Odwiedziliśmy to miejsce pod koniec czerwca 2023. Byliśmy w trakcie naszej wyprawy w Dolomity i wybraliśmy to miejsce jako bazę wypadową do Val di Funes i Val Gardena. Sprawdziło się doskonale!

Wycieczkę do Geisler Alm w Val di Funes opisałam tutaj : https://www.campingowo.com.pl/geisler-alm/

Geisler Alm

Camping Gamp.

Przyjechaliśmy na camping bez rezerwacji, ale widząc jak szybko zapełniał się camping napływającymi załogami zdecydowanie zalecamy rezerwować miejsce wcześniej.

Mieliśmy szczęście i bez rezerwacji udało nam się tu spędzić tu 3 noce. To wystarczyło, aby nieco poznać okolicę. W ciągu dnia wędrowaliśmy a po południu odpoczywaliśmy przy basenie :)

Dużym atutem była możliwość skorzystania na miejscu z basenu. Widoki z basenu bardzo przyjemne, zaś przygotowane leżaki zachęcały do odpoczynku po całodniowych wędrówkach.

Camping Gamp zrobił na nas bardzo dobre wrażenie. Bardzo czysty, dobrze wyposażony, po prostu zadbany. Podobała mi się zieleń na tym campingu. Dla dzieci przygotowano tu plac zabaw.

Nasza przyczepka na campingu przed i po rozłożeniu :)

Camping Gamp ujął nas wspaniałą obsługą dbająca o swoich gości. Doceniliśmy również świeże pieczywo w sklepiku na campingu a także udogodnienia np. w postaci suszarki do włosów. Zauważyliśmy też miejsce do przewijania niemowląt. Wysoko oceniamy bardzo czyste toalety i czytelnie segregowane odpady.

Mimo bliskości autostrady (camping znajduje się w zasadzie niemal pod nią) – nie było problemu z hałasem.

Camping Gamp

Podsumowując mogę śmiało polecić ten camping zarówno tym, którzy, potrzebują odpoczynku w trakcie długiej podróży przez Włochy, jak i tym, którzy chcą odwiedzić Dolomity.

Nieopodal, w odległości spaceru znajduje się też miasteczko Chiusa, do którego wybraliśmy się na lody i zakupy.

Prócz campingu do dyspozycji gości jest także hotel .

Hotel Gamp

Więcej informacji na temat campingu i hotelu znajdziecie tutaj : https://www.camping-gamp.com/en/

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *