Camping Reed

Camping Reed znaleźliśmy przez przypadek  podczas naszej podróży po Norwegii z namiotem w lipcu 2016 roku.

Po przeprawie promowej z Lote do Sandane jechaliśmy drogą E 39 w i szukaliśmy miejsca na nocleg. W miejscowości Breim zobaczyliśmy drogowskaz kierujący do campingu i po ok 800 m byliśmy na miejscu.

Do dyspozycji gości są przygotowane domki campingowe, można też przyjechać kamperem lub z przyczepą albo- tak jak my – z namiotem :)

Camping Reed jest  niewielki, ale bardzo ładnie położony nad samym brzegiem jeziora Breimsvatnet. Ujął mnie krajobraz oraz spokój tego miejsca. Kto szuka miejsca z dala od tłumu turystów to odnajdzie się tu doskonale. Tu można rzeczywiście odpocząć. Podczas naszego krótkiego pobytu było niewielu gości, cisza zatem i spokój. Sielsko :)

Niewielka przystań dla łodzi, plac zabaw dla dzieci, drewniane ławy i stoły przy których można zjeść posiłek, ale i bar dostępny na miejscu. Wszystko w otoczeniu zieleni, wody i okolicznych gór. Zobaczcie sami  :)

Zobaczcie jeszcze cennik na campingu Reed. Cennik

Podczas naszego pobytu zobaczyliśmy przygotowania do zjazdu amatorów „dzikiego zachodu, westernów i muzyki country. Ciekawe byłoby wziąć udział w takiej imprezie :)

Z Campingu Reed można odbyć kilka ciekawych wycieczek. Amatorów lodowców zachwyci wycieczka do Lodowca  Lodowiec Briksdalsbreen

lub innego znajdującego się w pobliżu w pobliżu – Lodowiec Haugabreen

W okolicy można też wybrać się na piesze wycieczki.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *